444 33 58
Akzirve hakkında
Akzirve’nin temelleri 50 yıl önce atıldı.
Yarım asırlık uluslararası tecrübe ve Türkiye’deki 25 yıllık birikimle, gayrimenkul sektörüne yepyeni bir soluk! 50 yıldır dünyada, 25 yıldır da Türkiye’de yatırımlarımızı aralıksız sürdürüyoruz.
Akzirve Gayrimenkul & Yatırım olarak, 1992 yılından bu yana inşaat sektörünün içerisindeyiz. Bugün, kısa dönemde sağlayacağımız 1 milyon dolarlık yatırımla konut projelerimize devam ediyoruz.

Yarım asırlık deneyimimizi, bilgi birikimimizi ve uzmanlığımızı daima zirvede projeler geliştirmek için kullanıyoruz. Bugün, İstanbul’un gözde arazilerinde geliştireceğimiz projelerle, yeni yaşam alanları inşa etmeye başlıyoruz.

Akzirve olarak, geliştirdiğimiz konut projeleriyle Türkiye’ye değer katmaya ve daima zirvede projeler geliştirmeye devam edeceğiz.
Faaliyetlerini genişletmek için çalışmalarına 2010 yılından itibaren hız veren Akzirve Gayrimenkul Yatırım, inşaat sektörüne iş ortaklıklarıyla giriş yapmış; Ege Yapı ile ‘Pega Kartal’ projesini gerçekleştirmiştir. Harbiye’de bir otel inşaatı da devam eden Akzirve Gayrimenkul Yatırım, Ataşehir’de de başka bir projeye imza atmıştır. Diğer yandan Antalya’da kurdukları Zirve Lojistik isimli bir lojistik merkezleri mevcuttur.

Akzirve, ortaklık yaptığı şirketlerden kazandığı bilgi birikimi ve deneyimle sektöre geliştirici olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz: Akzirve Gayrimenkul & Yatırım Maya Akar Center Büyükdere Caddesi No:102 Kat 27 D:104 Esentepe 34394 İstanbul +90 212 272 75 73 akzirve.com

Sizi Arayalım

Strada ile ilgili bilgi almak için formu doldurun sizi arayalım!
Adınız Soyadınız
form_ad
E-Postanız
Cep Telefonunuz
Mesajınız