444 33 58
CADDELİ
HAYAT
STRADA’DA
BAŞLIYOR!
İSTANBUL’UN YAŞAM MERKEZİ: BAHÇEŞEHİR.
SOSYAL İMKANLARIYLA VAZGEÇİLMEZ BİR YAŞAM!
İstanbul’un Avrupa kapısı Bahçeşehir. Bir yanında Avrupa’nın en büyük havalimanı, diğer yanında İstanbul’un heyecanla beklenen yeni boğazı Kanal İstanbul. Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile batı İstanbul’un bağlandığı kavşak noktası, nüfusuna her yıl binler eklenen modern ve büyük şehir. Modern mimari yapıları, benzeri kentin hiçbir noktasında görülemeyecek büyüklükte şehir parkları, her gün gelişen sosyal imkânlarıyla vazgeçilmez bir yaşam alanı.
İSTANBUL YENİ CADDESİNE KAVUŞUYOR!
CADDELİ HAYATA MERHABA!
Klasik ve modern mimarisiyle; parkları, bahçeleri, benzersiz şehirleri, geçmişi ve bugünüyle büyük bir uygarlık birikiminin kesişim merkezi İtalya; ve bu uygarlığın yaşam dolu, neşeli insanlarıyla dolup taşan, çiçek kokan, hayat veren muhteşem caddeleri... İşte Strada bu yaşamı ve bu standartları Bahçeşehir’in kalbine, merkezine getiren büyük bir hayalin, kapsamlı bir projenin ismi. İtalyanca cadde anlamına gelen Strada, İstanbul’un canlı, keyifli ve benzersiz yeni sosyal merkezi olma iddiasıyla giriyor hayatımıza.
Strada, hayatın tam ortasında, her şeye çok yakın bir proje.
Kafeler, restoranlar, butikler, bankalar, marketlerle dolu caddeye bir asansör mesafesinde. Avrupa’nın en büyük havalimanı olan üçüncü havalimanına 20 dakika uzaklıkta. İstanbul Avrupa yakasının en büyük yaşam parkı olan Hayat Park’a bisikletle sadece 5 dakika. Kentin tarihini değiştirecek, heyecanla beklenen Kanal İstanbul’a 10 dakika mesafede. Okullar, hastaneler, sanayi siteleri ve AVM’ler birkaç dakika yakınlıkta.
STRADA arkadaştır.
STRADA konsepttir.
STRADA modadır.
STRADA neşedir.
STRADA müziktir.
STRADA güvendir.
STRADA konfordur.
STRADA lezzettir.
STRADA oksijendir.
STRADA buluşmaktır.
STRADA manzaradır.
STRADA aşktır.
STRADA caddedir.

CADDE HAYATTIR!
HER ŞEY ÇOK YAKINDA!
“Yolların ve yönlerin kesişme noktasında kıymeti her gün katlanarak artan benzersiz bir lokasyon.”
PLANLAR
1/4
STRADA’DA HERKESE YER VAR!
FARKLI DAİRE SEÇENEKLERİ...
Üç farklı etapta tamamı 102 dönüm arsa alanı üzerine, 350 bin metrekare inşaat alanı olarak tasarlanan Strada’da konutlar ve ticari alanlar olmak üzere toplam 2 bin 500 bağımsız ünite inşa ediliyor.

Farklı daire seçeneklerini içeren konutların yanı sıra, ticari alanlardan oluşan “Alışveriş Caddesi”yle yepyeni bir hayat Strada’da başlıyor.
“Bir iç mekana girdiğinizde gökyüzünü görebiliyorsanız, o iyi bir mekandır.”
STRADA BAHÇEŞEHİR MİMARI
Bünyamin Derman / DB Architects
Dört bir yandan ışık alan ferah daireler, geniş balkonlar ve ustalıkla tasarlanmış binalar. Bir evden beklediğiniz her şey Strada’da var.

Sizi Arayalım

Strada ile ilgili bilgi almak için formu doldurun sizi arayalım!
Adınız Soyadınız
form_ad
E-Postanız
Cep Telefonunuz
Mesajınız