444 33 58
İKİ YAŞAM, TEK PROJE: STRADA
FARKLI DAİRE SEÇENEKLERİ...
Gündüzleri temiz havanın tadını çıkarırken cafelerinde soluklanacak, akşamları seçkin mağazalarda turlayıp restoranlarda lezzete doyacaksınız.
Gündüzü, gecesi başka güzel Strada’da hayatın her anından keyif alacaksınız.
KALİTE, HER METREKARESİNDE.
1+1’den 5+1’e kadar çeşitli seçeneklerin yer aldığı Strada, DBArchitects tarafından titizlikle tasarlandı. Üst sınıf malzeme ve ince işçilikle yapılan dairelerde keyifle yaşayacaksınız.
STRADA heyecandır. STRADA kahkahadır. STRADA konfordur. STRADA komşuluktur. STRADA gezmektir. STRADA mutlu çocuktur. STRADA caddedir. CADDE HAYATTIR!
SOSYAL HAYAT, ÇOK RAHAT!
Aydınlık ve temiz hava ortamında spor yapabileceğiniz fitness tesisi, sauna, komşularla sosyal bağlarınızı güçlendirmeniz için titizlikle kurgulanan ortak yaşam alanları, çocuklarınızın güvenle vakit geçirebilecekleri site parkları da Strada’da.
Caddenin yanında, yaşamın merkezinde.
En koyu sohbetler eşliğinde içtiğiniz kahveler, sadece bakmaktan bile keyif aldığınız vitrinler, lezzeti aklınıza gelince olsa da yesek dediğiniz yemekler... Hepsi artık evinizin hemen önünde. 100’ün üzerinde mağaza, kafe ve restoranın yer alacağı Strada Cadde’de modayı, lezzeti, eğlenceyi; yani, hayatı bulacaksınız.
STRADA kahkahadır. STRADA değerdir. STRADA konfordur. STRADA değerdir. STRADA komşuluktur. STRADA mutlu çocuktur. STRADA caddedir.
“STRADA HAYATTIR!”
ŞEHİRDEN KOPMADAN, YEŞİLLE İÇİÇE
Mükemmel biçimde kurgulanmış peyzaj, proje içerisinde yeşille buluşma imkânı sağlarken yürüyüş mesafesindeki şehir parkları, spor ve sağlıklı yaşam için tüm imkânlarıyla yanı başınızda bulunuyor. Aradığınız huzuru Strada’da bulacaksınız.

Sizi Arayalım

Strada ile ilgili bilgi almak için formu doldurun sizi arayalım!
Adınız Soyadınız
form_ad
E-Postanız
Cep Telefonunuz
Mesajınız